Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /samiosobie/templates/yoo_master/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /samiosobie/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

„Uczymy się żyć razem”

Opublikowano w Aktualności

Sukcesem naszej grupy kawiarenkowej jest opracowanie wspólnego projektu na rzecz rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym  i zgłoszenie go do konkursu w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2016.

Od 01-12 lutego trwa głosowanie. Kawiarenka "Pod Parasolem" zgłosiła swoją propozycję - "Uczymy się żyć razem" - działania integracyjne na rzecz rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym z terenu miasta i gminy Olkusz. (zadanie nr 40). Liczymy, że dzięki  pomocy mieszkańców  miasta i gminy Olkusz  nasz projekt zdobędzie liczbę głosów, która zapewni finansowanie spotkań dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.

 

Cykliczne integracje rodziców i dzieci są ważnym elementem zarówno terapii dla dzieci, jak i ogromnym wsparciem dla rodziców, którzy potrzebują wzajemnej motywacji i możliwości wymiany cennych informacji dotyczących niepełnosprawności, różnorodnych metod terapeutycznych czy swoich życiowych doświadczeń.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców Olkusza, którzy ukończyli 16 rok życia do udziały w głosowaniu! Głosy można oddać osobiście w wyznaczonych punktach lub przez internet.

Nasi Partnerzy

Zespól Szkolno-Przedszkolny Integracyjny Nr 1 w Olkuszu
ul. J. Kochanowskiego 2
32-300 Olkusz

Nasi Partnerzy

Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Klika"
ul.Stolarska 12
31-043 Kraków

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w swojej przeglądarce.